pedal-lift kanguro span snappy

Vítejte na stránkách SDM Praha, s.r.o.

Jsme firma zabývající se prodejem a půjčováním pojízdných hliníkových věží INSTANT SPAN. Nabízené pojízdné věže splňují nejpřísnější technické normy. Díky své nenáročné a snadné montáži splní všechny vaše požadavky pro práci ve výškách.

Nízká hmotnost jednotlivých dílů věží INSTANT SPAN umožňuje rychlou a levnou manipulaci s vysokou produktivitou práce. Věže využijete ve všech provozech při opravách a údržbě. Skvěle vám poslouží i v prostorách s omezeným přístupem. Je k dispozici mnoho doplňkových dílů pro variabilní sestavy při speciálním použití např. letadla, vlaky, výrobní linky, prostorné haly, úklidové a údržbářské práce.

sponka2 60px

NOVINKY


nabidka-kotloveho-leseniVážení zákazníci, nabízíme Vám speciální lešení určené pro údržbu uvnitř kotlů a bojlerů. Jedná se o předváděcí kusy a...
04.03.2018, 10:00
sleva-5-na-instant-snappy-2016Vážení zákazníci, nabízíme Vám slevu na Instant Snappy ve výši 5%. Sleva platí do vyprodání zásob. Produkt je též dostupný...
24.09.2016, 20:10
aviation-1 aviation-15 aviation-17 aviation-2 boiler-scaffold-3 boiler-scaffold-7 snapout-1 snapout-2

Proč vybrat právě nás:

  • kvalitní a bezpečné
    (certifikáty VÚBP a TÜV)
  • jednoduché a rychlé sestavení
  • nízká hmotnost s vysokou pevností
  • nohy se samosvorným závitem
  • flexibilní použití

Kontakt

SDM Praha, s.r.o.
Kutnohorská 309
Praha 10 - Dolní Měcholupy

Tel.: 272 706 287
Fax: 272 704 561
E-mail:  info@sdm.cz

Partneři

Instant Upright logo rubi klimovi pujcovna
  kanguro  

Tyto webové stránky používají ke své funkci soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies do Vašeho zařízení.